Obsah rubriky "Činnost Klubu Hanoi"

Stránek celkem: 105, zobrazeno: 1 - 8

Akce, na něž se můžete těšit a na jejichž přípravě se můžete podílet. Právě probíhající aktivity, u nichž byste neměli chybět. Historie činnosti Klubu Hanoi v minulosti dávné i nedávné.

Dialog kultur – VIETNAM

20.02.2017 Činnost Klubu Hanoi

Kulturní centrum Zahrada na Chodově připravuje nový cyklus Dialog kultur, aneb sobotní setkání pro nejširší veřejnost, jejichž cílem je představit kulturu, jazyk, zvyky či gastronomii cizinců, kteří žijí v této městské části. Pilotní díl projektu se uskuteční v sobotu 4. března 2017 a poodhalí život druhé nejpočetnější komunity na Jižním Městě, tedy té vietnamské. Program spoluutvářel SEA-liaison. (...)

Šance pro SEA-l: osvěta, odborníci, komunita, vzdělávání, integrace, nový rozvoj…

06.10.2016 SEA-l - vstup do Evropy

SEA-l v České republice patří mezi nejvíce exponovaná informační centra o Vietnamu a vietnamské kultuře. Jeho původní všestranné zaměření se již těžko vtěsná do původní podoby webových stránek. Jeho nástroje potřebují rychlejší cestu ke svým uživatelům, potřebuje spolehlivé a efektivní finanční zajištění. Protože máme šanci své výstupy prezentovat v evropském měřítku, rozhodli jsme se proměnit a inovovat jeho podobu a prezentaci.

(...)

Počet komentářů: 1

Integrační vzdělávání vietnamských odsouzených ve Věznici Kynšperk

30.09.2016 Projekt ve Věznici Kynšperk

SEA-l vytvořil v ČR dlouhodobě udržitelné a efektivní nástroje vzdělávání migrantů. Patří mezi ně metodika vzdělávání a podpory interkulturních asistentů, lektorů českého jazyka pro vietnamské mluvčí, interkulturní informační kancelář, výuka českého jazyka pro vietnamské mluvčí. Tyto nástroje nyní nadále přenáší a multiplikuje v různých institucích. Poprvé pilotuje možnosti jejich integračního a resocializačního uplatnění ve věznici. (...)

Jak jsme oslavili 13. narozeniny?

16.03.2016 Činnost Klubu Hanoi

Klub Hanoi má za sebou více než 10 let své existence. Oslava 10. výročí sice byla o tři roky odložena, ale oslavu jsme nezanedbali - na 13. narozeniny jsme se nesešli jen tak někde v restauraci, ale rozhodli se uspořádat pro naše členy, partnery a všechny příznivce celovečerní program s vystoupeními, výstavou, plesem i tombolou. (...)

Nová výzva – ukončení projektu

31.10.2015 Interní projekt KH

K 31.10.2015 jsme ukončili realizaci projektu věnovaného rozvoji interkulturních asistentů SEA-liaison směrem k interkulturní mediaci. Interkulturní asistenti tak měli příležitost více se vzdělávat v dovednostech umožňujících vyjednávat a pracovat v rámci komunitních procesů. Níže bychom rádi shrnuli jeho výstupy. (...)

Výuka češtiny pro Vietnamce - seminář

05.10.2015 Činnost Klubu Hanoi

Zveme všechny zájemce na první odborný seminář vietnamštiny, který pořádá South East Asia – liaison, z.s. (...)

Nový projekt - nová výzva

20.03.2015 Interní projekt KH

V návaznosti na vzdělávání vlastních aktivních členů v předchozím roce, kteří se vzdělávali na úrovni interkulturní asistence, jsme se rozhodli podpořit celý tým tak, aby byl schopen řešit i komplexní problémy týkající se integrace, komunitního vyjednávání apod. (...)

Projekt profesionalizace týmu KH - finále

23.02.2015 Interní projekt KH

Projekt "Profesionalizace odborného interkulturního česko-vietnamského týmu občanského sdružení Klubu Hanoi", reg. č. CZ.2.17/2.1.00/36120, byl po 18ti měsících úspěšně ukončen. (...)

1  9  17  25  33  41  49  57  65  73  81  89  97  105   >>

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky