Obsah rubriky "Archiv aktivit Klubu Hanoi"

Stránek celkem: 53, zobrazeno: 1 - 8

Historie činnosti Klubu Hanoi v minulosti dávné i nedávné.

Vietnam v Praze

29.03.2010 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Pro všechny zájemce o vietnamskou kulturu a vietnamskou komunitu v ČR se od zítřejšího dne otevírá neobyčejná příležitost. Vernisáží začíná výstava v Muzeu Hlavního města Prahy s názvem Vietnam v Praze. Na přípravě výstavy se podílí Klub Hanoi. Autory výstavy jsou Karel Kučera a Eva Pechová. (...)

Počet komentářů: 44

Země snů na festivalu Jeden svět 2010

16.03.2010 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Všem zájemcům, kteří by dokumentární film Martina Ryšavého Země snů chtěli vidět v kině, přinášíme přehled jeho promítání v rámci festivalu Jeden Svět ve všech regionech ČR.  Součástí většiny projekcí je i následná debata s delegátem z řad tvůrců filmu nebo odborníků na danou tématiku působících v Klubu Hanoi. (...)

Počet komentářů: 1

Filmy Martina Ryšavého z vietnamského prostředí konečně na DVD

22.02.2010 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Režisér Martin Ryšavý - společně se svým filmovým štábem a ve spolupráci s Klubem Hanoi - natočil již tři dokumenty s vietnamskou tématikou: Kdo mě naučí půl znaku, Země snů a Banánové děti. Nyní jsou všechny tyto filmy dostupné zájemcům na DVD. (...)

Počet komentářů: 3

EKG o Lásce a Vietnamu

15.01.2010 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Vietnam a literatura, Vietnam a láska... Přijďte do divadla Archa na lednový pořad EKG! Partnerem večera je Klub Hanoi. (...)

Počet komentářů: 36

Premiéra filmu Banánové děti

02.11.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Srdečně Vás zveme na dlouho očekávanou premiéru filmu Martina Ryšavého Banánové děti, která se uskuteční v pondělí 9. listopadu od 20.30 hod. v pražském kině Světozor. (...)

Počet komentářů: 4

Praha vietnamská – výstava vietnamské kultury

25.06.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Začátkem příštího roku se můžete těšit na velkou výstavu vietnamské kultury, na jejíž přípravě se podílí i členové Klubu Hanoi. Hledáme zajímavé výstavní materiály! (...)

Počet komentářů: 27

Vietnamci očima Čechů, Češi očima Vietnamců

26.05.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Přijďte v sobotu 6. června na diskusní odpoledne na téma Vietnamská komunita v městské části Praha - Libuš. (...)

Počet komentářů: 37

S vietnamskými dětmi na českých školách - ke stažení

22.05.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Klub Hanoi nabízí ke stažení velmi úspěšnou knihu S vietnamskými dětmi na českých školách (editoři: Kocourek, J., Pechová, E.), kterou naše sdružení vydalo již v roce 2006 a o kterou je stále velký zájem. (...)

Počet komentářů: 5

1  9  17  25  33  41  49   >>

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky