Obsah rubriky "Archiv aktivit Klubu Hanoi"

Stránek celkem: 53, zobrazeno: 17 - 24

Historie činnosti Klubu Hanoi v minulosti dávné i nedávné.

Brněnské světy

23.10.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Od začátku listopadu do poloviny prosince tohoto roku proběhne v Brně festival národnostních menšin. Program vietnamského večera, který je naplánovaný na 3.12., bude zajišťovat Klub Hanoi. (...)

Země snů

20.10.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Filmový projekt s pracovním názvem Země snů je orientovaný na problematiku dovozu levné pracovní síly z Vietnamu do českých továren. Velká část ekonomických migrantů přichází do České republiky s obrovským dluhem za zprostředkování a s přehnanými očekáváními, zároveň bez znalosti jazyka a prostředí, bez znalosti českých zákonů a z nich vyplývajících povinností a práv. (...)

Počet komentářů: 18

Banánové děti

20.10.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Navrchu žluté, uvnitř bílé... Dokumentární film Banánové děti je volným pokračováním filmu Kdo mě naučí půl znaku (2006), mapujícího osudy bývalých vietnamských studentů československých vysokých škol, kteří se po studiích vrátili do vlasti. Film Banánové děti si dává naopak za cíl představit vietnamskou komunitu usazenou v České republice, a to prostřednictvím mladé generace – svou pozornost zaměřuje zejména na vietnamské školáky a studenty. (...)

Počet komentářů: 5

Debata "Vietnamci ve městě"

17.10.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Multikulturní centrum Praha uvede ve spolupráci s Českým centrem Praha a Klubem Hanoi veřejnou debatu Vietnamci ve městě. Debata se bude konat ve čtvrtek 23.10. 2008 v 18h00 v prostorách Českého centra Praha (Rytířská 31, 110 00 Praha 1). (...)

Počet komentářů: 5

Krejčovský závod Saigon – moderní povídky z Vietnamu

16.10.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Právě v těchto dnech vydává nakladatelství Gutenberg ve spolupráci se Sdružením Kontinenty již déle ohlašovanou knížku současných vietnamských povídek. Je to teprve potřetí, co se českým čtenářům nabízí možnost číst vietnamské prózy ve svém jazyce, v přímém překladu z vietnamštiny. Svazek nese název Krejčovský závod Saigon. Jeho vznik inicioval Klub Hanoi. (...)

Počet komentářů: 3

Toi la ai?

08.09.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Chtěli jste si někdy zkusit vytvořit animovaný film, pohrát si ze zvukem, upravit si digitální fotku v "nadupaném" programu nebo třeba vyzkoušet stát se na chvíli VJem? Máte vietnamské kořeny? Chodíte na základní nebo střední školu? (...)

Počet komentářů: 8

Literární soutěž Klubu Hanoi

04.09.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Baví vás psát a nestydíte se, když vaše výtvory čtou i jiní? Máte vietnamské kořeny? Zapojte se do Literární soutěže Klubu Hanoi. (...)

Počet komentářů: 8

Vietnamské děti na českých školách - semináře pro učitele ZŠ

03.12.2007 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Během podzimu 2007 realizovalo občanské sdružení Klub Hanoi 11 seminářů pro učitele a další pedagogické pracovníky, kteří pracují s vietnamskými dětmi. (...)

Počet komentářů: 3

<<   1  9  17  25  33  41  49   >>

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví