Obsah rubriky "Archiv aktivit Klubu Hanoi"

Stránek celkem: 53, zobrazeno: 9 - 16

Historie činnosti Klubu Hanoi v minulosti dávné i nedávné.

9viet

15.05.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Rádi bychom Vás pozvali příští týden 21.5. do pražské Haly C (Drahobejlova 15, Praha 9) na kulturni akci 9viet. (...)

Počet komentářů: 10

Země snů

15.05.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Příští týden nepropásněte na ČT 2 nový dokument Martina Ryšavého Země snů, který se zabývá migrací vietnamských dělníků do České republiky a na kterém se Klub Hanoi významně podílel. Na film se také můžete podívat po internetu. (...)

Počet komentářů: 8

Sapa černobíle?

07.05.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

V pondělí 30. března 2009 proběhla v obchodním centru Sapa závěrečná prezentace projektu Rákosníczech, jejíž součástí byla módní přehlídka modelů vytvořených z materiálů nakoupených na tržnicích, prezentace fotek, které nafotily děti ze ZŠ Meteorologická na Praze 4 přímo na Sapě a také video sestříhané z televizních zpráv a policejních záběrů. Vietnamští i čeští návštěvníci vytvořili v salónku restaurace Little Hanoi různorodou společnost. Zejména o fotoworkshopu s vietnamskými dětmi se můžete dočíst v následujícím článku. (...)

Počet komentářů: 18

Bulletin Klubu Hanoi 2009

04.05.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Po delší přestávce přichází Klub Hanoi opět s dalším číslem svého bulletinu, tentokrát o 6 stran obsáhlejším. Hlavní článek čísla i letos nabízí důkladnější pohled na vybrané téma, jímž jsou tentokrát krušnohorské Potůčky, dále se tradičně můžete těšit na rozhovor, ukázky z literatury, článek k tradičním vietnamským svátkům a další zajímavé texty. (...)

Počet komentářů: 1

Jak jsme "realizovali" projekt Toi la ai?

27.02.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Tuto otázku jsme si kladli v uplynulých měsících několikrát. Jak se nám podařilo splnit svá dobrá předsevzetí a záměry, které jsme měli před rokem, kdy jsme u Ministerstva kultury žádali o grant? Někteří návštěvníci našich stránek si všimli, že jsme v průběhu podzimu psali o projektu Toi la ai? v různých souvislostech už dvakrát. Nejprve jsme do něj zvali případné účastníky, napodruhé jsme oznamovali, že se koná jeho závěrečná vernisáž. Protože období mezi koncem a začátkem projektu se nám zde dosud nepodařilo zachytit, doháníme nyní naše resty a přinášíme vám krátké shrnutí toho, co se za těch pár měsíců v rámci projektu odehrálo. (...)

Počet komentářů: 7

Vernisáž výstavy k projektu Toi la ai?

09.12.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Lektorská oddělení Národní galerie a Klub Hanoi vás zvou na vernisáž výstavy k projektu vietnamských žáků pražských základních a středních škol Toi la ai?. (...)

Počet komentářů: 5

Záznam z debaty "Vietnamci ve městě"

25.11.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Zvukový záznam z debaty "Vietnamci ve městě", na které se Klub Hanoi podílel, najdete na stránkách Evropského města. (...)

Počet komentářů: 1

Střílet na trhovce je za hranicí reklamy

06.11.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Reklamu na džíny Diesel, která za zvuku střelby útočila na vietnamské trhovce, čeká dohra - zabývat se jí budou jak Rada pro reklamu, tak Rada pro televizní a rozhlasové vysílání. Občanské sdružení Klub Hanoi podalo k oběma institucím stížnost. (...)

Počet komentářů: 26

<<   1  9  17  25  33  41  49   >>

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví