Obsah rubriky "Klub Hanoi / SEA-liaison"

Stránek celkem: 10, zobrazeno: 1 - 8

Co je naším cílem? Jak se s námi můžete spojit a stát se členem? V rubrice najdete obecné informace o našem občanském sdržení, stanovy, přihlášku ke členství a další důležité náležitosti a informace.

MÁME NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!

01.03.2018 Klub Hanoi / SEA-liaison

Naše nové webové stránky dostaly moderní strukturu a originální výtvarnou podobu, rozcestník pro konkrétní cílové skupiny a jsou české, vietnamské i anglické! (...)

Oslava výročí 13 let Klubu Hanoi

10.10.2015 Klub Hanoi / SEA-liaison

Zveme všechny příznivce Klubu Hanoi na oslavu našich 13. narozenin! Těšit se můžete na vystoupení členů a přátel KH, vietnamské občerstvení, ples s tombolou i překvapení! (...)

About Us

21.09.2015 Klub Hanoi / SEA-liaison

Club Hanoi is a society whose members are interested in Vietnamese or South-East Asian culture, history, and traditions. Additionally, the society welcomes individuals who are passionate about the life of communities from South-Eastern Asia now residing in the Czech Republic. (...)

13 let Klubu Hanoi v kostce

07.07.2015 Klub Hanoi / SEA-liaison

Čas neúprosně běží a Klub Hanoi má za sebou více než 10 let své existence; letos oslaví už 13. narozeniny, ačkoli již s novým názvem. V následujícím článku se proto ohlížíme zpátky, jak se jeho činnost léty vyvíjela a proměňovala, ale i kam by mohla směřovat do budoucna. (...)

Stanovy

20.02.2015 Klub Hanoi / SEA-liaison

(...)

Počet komentářů: 4

Prodej

29.12.2014 Klub Hanoi / SEA-liaison

Klub Hanoi nabízí k prodeji následující publikace. Objednat si je můžete na e-mailu jkocourek@klubhanoi.cz. Na prodej jsou také v kanceláři Klubu Hanoi v pražské Sapě. (...)

Počet komentářů: 1

13.11.2014 Klub Hanoi / SEA-liaison

Klub Hanoi můžete kontaktovat emailem, telefonicky, případně na poštovní adrese. (...)

Počet komentářů: 216

Poslání a cíle občanského sdružení Klub Hanoi

01.05.2007 Klub Hanoi / SEA-liaison

Klub Hanoi je občanské sdružení, jehož členy mohou být všichni, kdo se zajímají o Vietnam, jeho kulturu, historii a tradice a o život vietnamské komunity v České republice (příp. SR). (...)

Počet komentářů: 44

1  9   >>

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví