Obsah rubriky "Integrační videa / Video hội nhập"

Stránek celkem: 32, zobrazeno: 1 - 8

Video: Quy trình tịch biên tài sản - Exekuce a její průběh

16.07.2017 Video - Hội nhập

Co dělat, když je na nás uvalena exekuce? Co je to vůbec exekuce a jak probíhá? Dozvíme se v následujícím integračním videu. (...)

Video: Cách lập tài khoản ngân hàng - Jak si založit bankovní účet

10.07.2017 Video - Hội nhập

Další užitečné integrační video pro vietnamské mluvčí přichází s praktickým návodem, jak si založit účet v bance. (...)

Video: Luật ly hôn tại Séc - Rozvod dle české legislativy

05.07.2017 Video - Hội nhập

K videím z oblasti právní legislativy České republiky jsme zařadili také postup při rozvodu manželů. (...)

Video: Cách sử dụng tài khoản internet - Jak ovládat internetbanking

01.07.2017 Video - Hội nhập

Do našich integračních videí pro vietnamské mluvčí jsme přidali další užitečné video. (...)

Výukové video - U zubaře

15.03.2017 Výuková videa

V posledních z řady videí k výuce češtiny pro cizince se podíváme k zubaři. Videa ukáží, jak se k lékaři objednat a popsat mu, co vás bolí. Opět nabízejí jazykovou úroveň A1 i A2. (...)

Výukové video - V lékárně

12.03.2017 Výuková videa

Další z řady videí k výuce češtiny pro cizince představují situaci v lékárně, kde si chce cizinka vyzvednout léky na předpis (A1) a koupit lék bez předpisu (A2). (...)

Výukové video - Jak si vyměnit směnu

09.03.2017 Výuková videa

Dalším z výukových videí češtiny pro cizince je praktická ukázka komunikace s kolegou v práci za účelem výměny směny. (...)

Výukové video - Styk s úřady

06.03.2017 Výuková videa

Následující výuková videa jazykové úrovně A1 a A2 ukazují komunikaci na úřadě a návod, jak vyplnit formulář. Autorem videí je Národní ústav pro vzdělání. (...)

1  9  17  25   >>

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky