Obsah rubriky "Vietnamistika"

Stránek celkem: 2, zobrazeny všechny.

Chcete se naučit vietnamsky a nebo proniknout do tajů vietnamské kultury? Neváhejte a přihlašte se na studium vietnamistiky na FF UK v Praze. Zároveň nabízíme v této rubrice ke stažení některé z prací minulých nebo současných studentů.

Vietnamistika

10.08.2003 Vietnamistika na FF UK

Chcete se naučit vietnamsky a nebo proniknout do tajů vietnamské kultury? Přihlašte se na studium vietnamistiky na FF UK v Praze. (...)

Počet komentářů: 137

Práce studentů vietnamistiky

09.08.2003 Práce studentů

Přehled prací dnes již absolventů vietnamistiky, které se podařilo k dnešnímu dni shromáždit a převést do formátu PDF. Možnost jejich stažení a tisku je namířena především do vlastních (vietnamistických) řad, ale doufáme, že mohou zaujmout i náhodného čtenáře. (...)

Počet komentářů: 20

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky