Činnost Klubu Hanoi

Kurzy česko-vietnamských interkulturních asistentů/asistentek

Klub HN
15.02.2013

Jste z Prahy, Varů, Chebu či z Ústeckého kraje a umíte česky a vietnamsky? Chcete získat cenné znalosti, dovednosti a zkušenosti a napomáhat vzájemnému poznávání obou kultur? Chcete se naučit správně tlumočit a pracovat jako interkulturní poradce v rámci nevládních organizací i státních institucí ČR?

Potom čtěte dále! Klub Hanoi nabírá vietnamsky a česky hovořící zájemce do akreditovaných kurzů zaměřených na profesionální interkulturní asistenci a asistenci výuky českého jazyka pro cizince (Vietnamce). Vítané je ukončené SŠ vzdělání, ale není podmínkou! Kurzy proběhnou během jara a léta v Praze, Karlových Varech (interkulturní asistence) a Ústí nad Labem (výuka češtiny a interkulturní asistence) a obsahují 150 hodin školení zkušenými lektory a mediátory.

Náplň výuky je bohatá: komunikační dovednosti, řešení konfliktu, tlumočení, právo, dovednosti sociální práce, interkulturní asistence, lektorská činnost aj. Stáhněte si letáčky na kurzy: Praha a KV, Ústí n/L. Kurzy jsou zdarma a úspěšní absolventi získají akreditované osvědčení MŠMT a možnost pracovního úvazku!

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete email na adresu klubhanoi@klubhanoi.cz a uveďte v něm svůj telefon a adresu bydliště, anebo volejte (to i v případě zájmu o další informace) Mgr. Jirku Kocourka na tel: 603 583 690. Pospěšte si, uzávěrka je 15. března!:-)

P.S.: Fotky z posledního kurzu KH věnovanému školení interkulturních česko-vietnamských asistentů/asistentek najdete na facebooku KH:-)

Projekt je spolufinancován obecným programem Solidarita a řízení migračních toků.

"Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti"
Evropský sociální fond

klubhanoi@klubhanoi.cz